Firma
PANEKO vyrábí veškerý sortiment nábytku i kompletní interiéry včetně návrhu a zpracovaní projektu. Dle požadavků zákazníka je možný výběr materiálů: lamino,dyhovačka, masiv, ale také kombinace s ušlechtilými kovy (nerez, mosaz, chrom) a sklem. U dyhovačky a masivu je možno provést barevné ladění.

 Nábytek je dodáván v povrchové úpravě (kromě lamina) polyuretanovým lakem ICLA (ISO-dětský nábytek, přímí styk s potravinami) s vysokou odolností vůči otěru a to od hlubokého matu až po vysoký lesk. Součástí naší dodávky je přesné zaměření stavby, podrobné projednání požadavků a vypracování potřebné dokumentace.

 Samozřejmostí je i doprava a kompletní montáž na místě určení.

 Při podrobném projednání zakázky jsme připraveni předložit širokou paletu vzorků, jenž vytvoří zákazníkovi dostatečný široký prostor pro volbu a uskutečnění svých představ.

 Dodací lhůty se pohybují od 2 do 12 týdnů od podpisu smlouvy. Uvedené lhůty se řídí především požadavkem zákazníka, výrobní náročností a kapacitou firmy.

 U zakázkové výroby je cena stanovena na základě konkrétního typu a různých doplňků požadovaných zákazníkem. Celková cena je stanovena na základě požadavků zákazníka na kvalitu, tvarovost a použité materiály.
 Dále vyrábíme a dodáváme:
   - okna,eurookna,vitríny,zimní zahrady
  
- dveře: vchodové, interiérové, zasouvací, obloukové
   - podlahy: plovoucí, masivní, laminátové
   - dělící příčky
   - obklady stěn, sloupů a stropů
   - schodiště samostatné, lepené na beton, kov. Konstrukci
   - soustružené zábradlí, apod.
  
  -

 


 

 

Kontakt

 

 

Kuchyňská dvířka

 

 

Fotogalerie

 

 

Objednávka

 

 

Soutěž

 

 

Home

 

 

English.